Green Familia to coś więcej niż firma. To rodzina, której konopie bardzo pomogły w walce o zdrowie. Z Adrianną Kruz, uczestniczką pierwszego w Polsce kursu konopnego, kończącego się egzaminem państwowym nadającym tytuł Certyfikowanego Terapeuty Konopnego, mieliśmy okazję porozmawiać przy okazji spotkania na tegorocznym Weed Feście. Warto posłuchać jej zdania, gdyż jest osobą, która doświadczyła działania konopi na skórze własnej i swojej rodziny, a dziś zawodowo pomaga innym.

Adrianna Kruz i jej Green Familia

Rodzina Adrianny działalność konopi ujrzała na własne oczy, gdy ich syn, będący po resekcji guza mózgu, odczuł poprawę w funkcjonowaniu dzięki wdrożeniu ekstraktów z kwiatów konopi. Ciężko się dziwić, że takie doświadczenia związały rodzinę z tą rośliną. Dziś zajmują się propagowaniem wszystkich zalet konopi, a jak sami mówią, jej zastosowań jest ponad 50 000 – od papieru, po leki.

Sama Adrianna postanowiła zostać Certyfikowanym Terapeutą Konopnym, a Green Familia jest jedyną firmą w Polsce, która posiada w asortymencie papier i artykuły papiernicze wykonane w 100% z konopi włóknistych. Dziś oferują więc opiekę Certyfikowanego Terapeuty Konopnego, papier konopny, tekstylia w 100% z konopi, ale także np. świece z CBD do aromaterapii. Mają przede wszystkim jednak jeden zasób, którego nie da się kupić lub podrobić: tonę pasji Adrianny i prywatnego doświadczenia z konopiami, dlatego warto posłuchać co nasza rozmówczyni ma do powiedzenia.

Wywiad z Adrianną Kruz

Pani Adriannie zadaliśmy szereg pytań:

  • Jak rozpoczęła się ich przygoda z konopiami?
  • Czy stosowanie kannabinoidów pomaga?
  • Jak długo działają na rynku konopnym?
  • Jakie problemy napotkali podczas prowadzenia konopnego biznesu?
  • Czym odróżniają się od konkurencji?
  • Który z ich produktów cieszy się największym uznaniem?
  • Czy stosują własne produkty?
  • Czy w przypadku legalizacji konopi indyjskich planują zmienić profil działalności?

Jej odpowiedzi i przemyślenia usłyszycie w poniższym materiale wideo: