Marzena Gburska-Bauszewska

Marzena Gburska-Bauszewska

Autorka treści i redaktorka prowadząca sekcję: Nauka, medycyna, zdrowie, uroda, kulinaria

Wielbicielka prozdrowotnych trendów. Docenia wielokierunkowe działanie i znakomite właściwości konopi wykorzystywane w sektorze kosmetycznym. Interesuje się możliwościami zastosowania potencjału konopi w dziedzinie medycyny.

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarach administracji oraz edukacji. Wiele lat spędziła w dużych korporacjach. Zajmuje się obecnie copywritingiem, który jest dla niej źródłem nowych wyzwań zawodowych i inspiracji. W wolnych chwilach uprawia zioła i kwiaty na balkonie oraz pisze bajki dla dzieci.

Kontakt: [email protected]

LinkedIn: Marzena Gburska-Bauszewska


Patryk Gałecki

Dziennikarz i reporter
Autor treści i redaktor prowadzący sekcje: Prawo i Przemysł, Uprawa konopi

Patryk od kilku lat jest pasjonatem konopnym. Interesuje się najnowszymi trendami konopnymi, nowościami technologicznymi, wpływem konopi na środowisko i możliwościami wykorzystania tej rośliny w przemyśle. Sam sprawdza działanie wielu produktów konopnych i ceni sobie ich właściwości.

Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Jedną z jego pasji jest muzyka. W wolnych chwilach uczy się grać na kilku instrumentach, prowadzi zespół muzyczny i trenuje łucznictwo tradycyjne.

Kontakt: [email protected]

LinkedIn: Patryk Gałecki


Michał Woźniak

Michał Woźniak

Redaktor naczelny
Autor treści i redaktor prowadzący sekcje informacje i wiadomości konopne.

Michał interesuje się gospodarką, polityką, medycyną, nowymi technologiami i muzyką. Z wykształcenia jest ekonomistą. Z zamiłowaniem dostrzega w konopiach potencjał gospodarczy i przygląda się ruchom legalizacyjnym na świecie.

Pochodzi z Lublina, jest absolwentem tamtejszego Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji. W wolnym czasie grywa na gitarze, w szachy oraz śledzi wyścigi Formuły 1.

Kontakt: [email protected]

LinkedIn: Michał Woźniak