Marzena Gburska-Bauszewska

Autor treści i redaktor prowadzący sekcję: Nauka i medycyna

Wielbicielka prozdrowotnych trendów. Docenia wielokierunkowe działanie i znakomite właściwości konopi wykorzystywane w sektorze kosmetycznym. Interesuje się możliwościami zastosowania potencjału konopi w dziedzinie medycyny.

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarach administracji, logistyki, edukacji. Wiele lat spędziła w dużych korporacjach. Zajmuje się obecnie copywritingiem, który jest dla niej źródłem nowych wyzwań zawodowych i inspiracji. W wolnych chwilach uprawia zioła i kwiaty na balkonie oraz pisze bajki dla dzieci.

Kontakt: [email protected]


Patryk Gałecki

Autor treści i redaktor prowadzący sekcję: Prawo i Przemysł

Patryk od kilku lat jest pasjonatem konopnym. Interesuje się najnowszymi trendami konopnymi, nowościami technologicznymi, wpływem konopi na środowisko i możliwościami wykorzystania tej rośliny w przemyśle. Sam sprawdza działanie wielu produktów konopnych i ceni sobie ich działanie.

Urodził się w Grójcu. Wczesne dzieciństwo spędził w Radomiu. Jest absolwentem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Jedną z jego pasji jest muzyka. W wolnych chwilach uczy się grać na kilku instrumentach, prowadzi zespół muzyczny i trenuje łucznictwo tradycyjne.

Kontakt: [email protected]


Waldemar Sumorek

Waldemar Sumorek

Co-Founder: Hemplo.pl

Absolwent Politechniki Lubelskiej, człowiek od lat związany z branżą IT i marketingiem internetowym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał prowadząc wiele projektów w branży affiliacyjnej oraz e-commerce. Entuzjasta w dziedzinie SEO (search engine optimization). Osoba odpowiedzialna za koordynowanie działań oraz rozwój porównywarki Hemplo.pl

W wolnych chwilach żeglarz oraz ogrodnik. Pasjonat wszystkich odmian konopi, ziół, herbat, ale i potraw BBQ.

Kontakt: [email protected]