Hemplo to portal z misją, a za cel obrał sobie propagowanie naturalnych produktów konopnych, które w swoim składzie posiadają prozdrowotne substancje takie jak: kannabinoidy, terpeny, czy flawonoidy. W szerokiej ofercie porównywarki znajdziemy produkty najwyższej jakości, takie jak: hasz CBD, olejki CBD, susz konopny, kapsułkowany olej CBD, gotowe jointy, żywność konopną, kosmetyki konopne i wiele więcej.

Hemplo dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów, dlatego też produkty oferowane w serwisie posiadają odpowiednie badania laboratoryjne i certyfikaty. Dzięki temu konsumenci mają dostęp do najlepszych preparatów konopnych na rynku. Dzięki porównywarce klienci mogą znaleźć konkretny skład, stężenie, cenę oraz pojemność preparatów.

Hemplo

Poza dbaniem o dobro i jakość życia konsumentów, Hemplo ma na celu edukację w zakresie konopi. Chcemy zmienić postrzeganie tej rośliny przez polskie społeczeństwo.

Wokół konopi narosło wiele mitów i krzywdzących stereotypów, min. to że marihuana wywołuje braki w pamięci, a jej zażywanie prowadzi do zgonu. Ten portal jest bazą wiedzy na temat konopi i ich potencjalnego działania na organizm człowieka. Staramy się przekazać informacje rzetelne i zgodne z prawdą – w oparciu o badania naukowe i eksperymenty. Pokazujemy prawdę o konopiach, jaka ona by nie była.

Serwis tworzą entuzjaści, którzy od wielu lat śledzą informacje, prawo, ale i przemysł konopny. Dołacz do naszego grona!