Opis szczepu

Szczep marihuany 3 In The Pink wywodzi się ze skrzyżówania rodziców: Pink Cookies i Triple OG. To hybryda, w której dominuje genetyka indica (około 70% indica, 30% sativa).

Rośliny osiągają średnio około 120 cm wysokości i wymagają około 8-9 tygodni kwitnienia. Szczep ten jest umiarkowanie trudny w uprawie, może wymagać dodatkowej uwagi w zakresie kontroli środowiska i przycinania. Jest w stanie dostarczyć obfite plony, które mogą wahać się od średniej do wysokiej wydajności.

3 In The Pink jest ceniony za mocne działanie, które łączy relaksację ciała z euforycznym hajem umysłu. Dzięki wysokiemu poziomowi THC, który może oscylować w granicach od 20% do nawet 25% przy niskim poziomie CBD, szczep ten jest popularny wśród osób poszukujących intensywnego odprężenia i ulgi w bólu.

Szczep ten zawdzięcza swoją nazwę nie tylko genetyce, ale też intensywnym odcieniom różu, które mogą pojawiać się na kwiatach podczas uprawy. Jego główny terpen, limonen, jest związany z cytrusowym, energetyzującym aromatem. Limonen może również przyczyniać się do terapeutycznych właściwości tego szczepu, takich jak poprawa nastroju czy właściwości antystresowe.

 

 

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Stres

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

120 cm

wysokosc rosliny
szczep 3-in-the-pink
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy