Opis szczepu

33 Bananas to fascynujący szczep marihuany, którego pochodzenie i historia mogą być ograniczone w dostępnych informacjach. Niewiele wiadomo na temat dokładnego pochodzenia tego szczepu, ale jest dostępny na rynku konopi.

Pod względem klasyfikacji genetycznej, 33 Bananas jest zazwyczaj hybrydą, która może mieć różne proporcje między Indicą a Sativą. Dlatego też charakterystyka działania może się różnić w zależności od konkretnego fenotypu.

Jeśli chodzi o uprawę 33 Bananas, nie ma szczegółowych informacji na temat trudności w hodowli tego szczepu. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest uważany za szczep wyjątkowo trudny w uprawie. Jak w przypadku większości odmian konopi, odpowiednia kontrola środowiska, takich jak wilgotność, temperatura i oświetlenie, może pomóc w uzyskaniu lepszych rezultatów. Informacje dotyczące plonów w gramach na metr kwadratowy (g/m²) dla tego szczepu nie są dostępne.

Wygląd rośliny 33 Bananas jest unikalny i charakterystyczny. Rośliny tego szczepu mają tendencję do osiągania średniej wysokości, zwykle mieści się w zakresie od 100 do 150 cm. Charakteryzują się szerokimi, ciemnozielonymi liśćmi i gęstymi, pokrytymi żywicą pąkami. Czas kwitnienia 33 Bananas zazwyczaj trwa około 8-9 tygodni.

Działanie 33 Bananas może być różnorodne i zależeć od indywidualnej reakcji użytkownika. Szczep ten może wywoływać efekty relaksujące, euforyczne i kreatywne. Może być stosowany w celu łagodzenia stresu, napięcia i bólu, a także pobudzania apetytu.

Produkcja i dostępność szczepu 33 Bananas mogą różnić się w zależności od regionu i dostawców nasion. Różni producenci nasion, tacy jak Barney’s Farm, Zamnesia Seeds i Seedsman, oferują ten szczep w swojej ofercie.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Napięcie mięśniowe
  • listek Zespół stresu pourazowego

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Niepokój
  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Ból głowy

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany 33 bananas
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

Brak informacji

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy