Opis szczepu

Szczep marihuany 99 Problems to efekt skrzyżowania Starfighter i White Nightmare, stworzony przez CannaVenture Seeds. Nazwa tego szczepu wywodzi się od znanej piosenki rapera Jay-Z.

Roślina 99 Problems ma charakterystyczny wygląd, z dużymi, gęstymi pąkami pokrytymi trichomami i żywicą. Niektóre fenotypy mogą wykazywać fioletowe odcienie na liściach i pąkach, co dodatkowo zwiększa jej atrakcyjność. Wysokość rośliny wynosi przeciętnie 100-150 cm, a czas kwitnienia to około 8-9 tygodni, co jest dość standardowe dla większości szczepów marihuany.

99 Problems to hybryda, która posiada zrównoważone właściwości indica i sativa. Dzięki temu szczep ten ma zarówno relaksujące, jak i pobudzające efekty. Jest to cecha, która przyciąga wielu użytkowników, poszukujących szczepów o różnorodnych właściwościach.

Jeśli chodzi o uprawę 99 Problems, można powiedzieć, że nie jest to szczególnie trudne zadanie. Roślina jest odporna na pleśń, ale warto zwrócić uwagę na odpowiednią przestrzeń wzrostu, biorąc pod uwagę wysokość rośliny. Plony tego szczepu są zadowalające, a w odpowiednich warunkach można uzyskać nawet do 400-500 g/m2.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany 99 problems
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy