Opis szczepu

Alien Huckleberry to wyjątkowy i intrygujący szczep marihuany, który zyskał popularność dzięki swoim niezwykłym cechom. Pochodzi z połączenia dwóch mocnych odmian: Alien Kush i Huckleberry Hound.

Szczep cechuje się bujnym wzrostem i może osiągnąć wysokość od 80 do 120 cm. Okres kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 10 tygodni. Rośliny mają gęste, żywiczne pąki, które są obficie pokryte trichomami.

Alien Huckleberry jest hybrydą z dominacją genetyki indica, zawierającą około 70% indica i 30% sativa. Jest to szczep pełnosezonowy, co oznacza, że potrzebuje określonej ilości światła do rozpoczęcia kwitnienia. W wielu bankach nasion dostępna jest wersja feminizowana tego szczepu.

Uprawa może być wyzwaniem, zwłaszcza dla początkujących hodowców, ze względu na wymagania dotyczące światła i nawożenia. Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji i uwadze rośliny są w stanie wyprodukować obfite plony, sięgające od 400 do 500 g/m².

Efekty działania Alien Huckleberry są mocne i zrelaksowane, z dominującym efektem euforycznym. Użytkownicy zgłaszają uczucie spokoju, szczęścia i ogólnego odprężenia. Jest to idealny szczep do wieczornego użytku, pomagający w walce ze stresem i napięciem.

Szczep ten jest znany ze swojego unikalnego profilu terpenowego, z dominującym terpenem mircenem, który przyczynia się do relaksujących i uspokajających efektów marihuany.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Podniecenie
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Niepokój
  • kciuk w dol Ból głowy

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Duże

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
szczep Alien Huckleberry
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy