Opis szczepu

Banana Puddintain to interesujący szczep marihuany, który zapewnia wyjątkowe doświadczenie zarówno dla hodowców, jak i użytkowników. Szczep pochodzi z krzyżówki dwóch odmian: Banana Kush i Blueberry, obie mają silną genetykę i zróżnicowane profile terpenów.

Roślina dorasta do wysokości około 100-150 cm, charakteryzuje się gęstymi pąkami, które mogą mieć odcienie zieleni, pomarańczu i czasem fioletu. Kwitnienie przypada zazwyczaj po 8-9 tygodniach.

Banana Puddintain to hybryda z dominacją genów indica. Szczep ten znany jest ze swojego głęboko relaksującego efektu, który sprawia, że jest idealny na wieczór, a jednocześnie posiada on stymulujące efekty genetyki sativa, które mogą poprawić nastrój i zwiększyć kreatywność.

Uprawa jest umiarkowanie trudna, plony są zazwyczaj średnie, około 400-500 g/m2. Pomimo tego, że może wymagać nieco więcej troski i uwagi w uprawie, szczep ten jest wyjątkowo odporny na pleśń i choroby.

Szczep jest znanym z silnych efektów relaksacyjnych. Działa również przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie, co sprawia, że jest popularny wśród osób szukających naturalnej ulgi w stresie i napięciu.

Bank nasion, który produkuje i oferuje Banana Puddintain to Gage Green Group, znany jest z produkcji wysokiej jakości, hybrydowych nasion marihuany.

Ciekawostką odnośnie opisywanego szczepu jest jego unikalny profil terpenów. Zawiera on mircen, limonen i kariofilen, które łączą się, tworząc słodki, owocowy aromat przypominający bananowy pudding.

.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

  • listek Lęk
  • listek Depresja
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
Banana Puddintain szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy