Opis szczepu

Biscotti Gushers, znany również jako Biscotti x Gushers, to szczep marihuany, który – jak sama nazwa wskazuje – stanowi połączenie dwóch znanych szczepów – Biscotti i Gushers. Jego unikalna genetyka daje mu pewne wyjątkowe cechy i efekty, które są chwalone przez miłośników marihuany.

Ta roślina jest imponująca pod względem estetycznym, z intensywnie zielonymi liśćmi, które są często pokryte trichomami i pomarańczowymi pistilami. Biscotti Gushers zwykle dorasta do średniej wielkości, z wysokością w granicach 100-130 cm. W zależności od warunków, czas kwitnienia tej rośliny może wynosić od 8 do 10 tygodni.

Biscotti Gushers jest hybrydą łączącą w sobie cechy zarówno indica, jak i sativa. To oznacza, że efekty mogą być zrównoważone, oferując zarówno relaksację ciała, jak i pobudzenie umysłu. Jest to szczep średnio trudny do uprawy, co oznacza, że może wymagać nieco więcej uwagi i doświadczenia w uprawie marihuany. Jeżeli chodzi o plony, możemy spodziewać się około 400-500 g/m2 pod idealnymi warunkami uprawy.

Biscotti Gushers ma niezwykle bogaty profil terpenowy, który przekłada się na wyjątkowy smak i zapach. Efekty tego szczepu są często opisywane jako mocne, euforyczne i relaksujące, dzięki czemu może być idealny dla osób poszukujących pomocy w zwalczaniu stresu czy niewyspania.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-130 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany biscotti gushers
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy