Opis szczepu

Szczep marihuany o nazwie Biskante, o którym mówimy, jest fascynującym dodatkiem do świata konopi, a jego historia, choć nieco mglista, jest niewątpliwie intrygująca. Według dostępnych źródeł, Biskante jest produktem genetycznej inżynierii przeprowadzonej przez nieznane do tej pory kolektywy hodowców, dążących do stworzenia unikalnego profilu terpenów i stabilnej genetyki.

Biskante jest hybrydą, choć jego specyficzne genetyczne pochodzenie jest nieznane. Ten fakt nie zniechęca jednak hodowców, którzy cenią go za stabilność i elastyczność. Ze względu na swoje genetyczne dziedzictwo, Biskante jest dość łatwym szczepem do uprawy, tolerującym różne warunki środowiskowe, co czyni go idealnym wyborem dla początkujących hodowców. Plony są zazwyczaj obfite, wynosząc średnio około 450-500 g/m2.

Biskante jest przepięknym szczepem, który dorasta do około 100-150 cm wysokości, zazwyczaj w okresie kwitnienia trwającym około 8-9 tygodni. Rośliny te są prawdziwym zmysłowym doświadczeniem, z olśniewającymi, żywozielonymi liśćmi, które są jeszcze bardziej podkreślone przez kontrastujące, jaskrawopomarańczowe włoski. Są one dodatkowo udekorowane przez gęste, klejące się od żywicy topy, które świecą w słońcu jak drobinki złota.

Biskante ma dosyć wyjątkowy profil działania. Znany jest ze swojego subtelnie euforycznego początku, który stopniowo przechodzi w głęboki stan relaksacji, czyniąc go idealnym dla tych, którzy szukają spokoju po długim dniu. Działa też przeciwbólowo, co jest dodatkowym jego atutem.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Mrowienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany biskante
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy