Opis szczepu

Blackberry Punch, to odmiana marihuany, która zasługuje na uwagę ze względu na swój wyjątkowy profil. Pochodzi od szanowanego hodowcy Ethos Genetics i jest wynikiem skrzyżowania Blackberry Kush z Purple Punch. Ta wyjątkowa mieszanka genetyczna dała nam roślinę o imponującej potędze i subtelnej słodyczy.

Roślina Blackberry Punch to prawdziwa radość dla oka, z kwiatami o głębokim fioletowym odcieniu, pokrytymi lepkim trichomami. Jej wzrost jest umiarkowany, z roślinami osiągającymi średnio 100-150 cm wysokości. Czas kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 9 tygodni, co jest dość standardowym okresem dla wielu odmian konopi.

Ten szczep nie jest zbyt skomplikowany w uprawie, a jego plony są dość duże, nawet w okolicach 500 g/m2 w optymalnych warunkach. Blackberry Punch dobrze radzi sobie w różnych środowiskach uprawy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Blackberry Punch to indica, co widać w jej efektach. Indica jest znana z wywoływania uczucia relaksacji i spokoju, które przekłada się na bardziej uziemioną i spokojną doświadczenie. Z tego względu oczekuje się, że Blackberry Punch dostarczy relaksującego i euforycznego efektu. Jest to idealny szczep dla tych, którzy szukają odprężenia po długim dniu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Skupienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany blackberry punch
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy