Opis szczepu

Blue Power powstał w Holandii jako hybryda trzech silnych szczepów: Blueberry, White Widow i Skunk #1. Historia szczepu jest dość skomplikowana i nie jest jasne, kto dokładnie go stworzył. Niektóre źródła sugerują, że pochodzi on od Sagra Seeds, podczas gdy inne mówią o Dinafem Seeds. Niemniej jednak, Blue Power stał się popularny na całym świecie ze względu na swoją jakość.

Blue Power jest średniej wysokości rośliną, osiągającą od 80 do 120 cm w zamkniętych pomieszczeniach i około 2 metrów na zewnątrz. Czas kwitnienia to około 8-9 tygodni, co czyni go stosunkowo krótkim w porównaniu do niektórych innych szczepów. Blue Power nie jest szczególnie trudny w uprawie, ale może wymagać trochę więcej uwagi niż niektóre inne szczepy. Roślina może rosnąć dość gęsto, więc konieczne jest przycinanie i usuwanie niepotrzebnych liści, aby zapewnić właściwe oświetlenie. Plony są zwykle dość duże, wynoszą około 400-500 gramów na metr kwadratowy w zamkniętych pomieszczeniach i do 700 gramów na roślinę na zewnątrz.

Blue Power jest hybrydą indica-dominującą (ok. 80% indica i 20% sativa) i jest pełnosezonowym szczepem, który wymaga około 8-9 tygodni kwitnienia. Nie ma wersji automatycznej tego szczepu.

Blue Power jest znany z silnego działania, które działa przede wszystkim na ciało. Może to pomóc w łagodzeniu bólu, stresu i problemów ze snem. Wpływa również na nastrój i może powodować uczucie euforii i kreatywności. Aromat i smak Blue Power to mieszanka jagód, cytrusów i przypraw.

Blue Power został pierwotnie wprowadzony na rynek przez Sagra Seeds, ale teraz jest oferowany przez wiele różnych banków nasion. Niektóre z nich to Dinafem Seeds, Zambeza Seeds i Strain Hunters.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Bezsenność
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Ból głowy

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
szczep blue power w uprawie outdoor
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy