Opis szczepu

Blue Sunshine to ciekawy szczep marihuany, którego genetyka i historia są owiane tajemnicą. Jego korzenie wydają się być związane z klasycznymi odmianami Blueberry i Sunshine Daydream.

Wyróżniający się swoim wyglądem, rozwija ładne, średniej wielkości rośliny, które zazwyczaj dorastają do około 100-150 cm. Rośliny mają piękne, gęste pąki pokryte błyszczącymi trichomami. Czas kwitnienia to zazwyczaj około 8-10 tygodni.

Blue Sunshine jest hybrydą z przewagą genów indica, ma tendencje do indukowania efektów relaksujących. Jest to szczep pełnosezonowy, co oznacza, że potrzebuje pełnego sezonu wzrostu i kwitnienia, zanim będzie gotowy do zbioru. Działanie tej odmiany jest mocne i zrównoważone, dostarczając efekty zarówno na ciało, jak i umysł. Można oczekiwać uczucia głębokiego relaksu, często połączonego z euforią i kreatywnością.

Pod względem uprawy Blue Sunshine jest uważany za stosunkowo łatwy do hodowli, jednak potrzebuje regularnej pielęgnacji i monitorowania. Plony są zazwyczaj dobre, z wydajnością w zakresie 400-500 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor, a w outdoor może to wynosić do 600 gramów na roślinę.

Szczep ten jest obecny w niektórych bankach nasion, ale nie jest szeroko dostępny, co dodaje tajemniczości i wyjątkowości. Pomimo jego niezwykle atrakcyjnego wyglądu i pociągających efektów, nie jest on szeroko rozpowszechnionym ani znanym szczepem, co czyni go niezwykle unikalnym wyborem dla koneserów marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Mrowienie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany blue sunshine
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy