Opis szczepu

Szczep marihuany Bubba Diagonal to interesujący szczep o nie do końca wyjaśnionym pochodzeniu. Przypuszcza się, że jest to hybryda pochodząca z połączenia szczepów Bubba Kush i Diagonal. Bubba Kush to potężna indica, która pochodzi z Afganistanu, natomiast Diagonal to szczep o niejasnym pochodzeniu, który wykazuje pewne cechy sativy.

Wygląd szczepu Bubba Diagonal to kompaktowe, gęsto uformowane pąki o ciemnozielonym odcieniu z fioletowymi przebarwieniami. Rośliny mają tendencję do rośnięcia w miarę krótko i krzaczasto, osiągając wysokość około 60–100 cm. Czas kwitnienia tego szczepu to około 8–9 tygodni, co jest dość szybkim czasem kwitnienia w porównaniu z niektórymi innymi szczepami.

Bubba Diagonal jest hybrydą, jednak dominują w nim cechy indiki, co daje mocno relaksujące i uspokajające efekty. Działanie tego szczepu sprawia, że jest odpowiedni dla osób poszukujących ukojenia w przypadku bezsenności, bólu czy stresu.

W uprawie Bubba Diagonal nie jest szczególnie trudny, ale wymaga umiarkowanej uwagi ze strony hodowcy. Rośliny te dobrze radzą sobie w uprawie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ale preferują ciepłe i wilgotne warunki. Ze względu na swoją krótką strukturę, dobrze nadają się do metody SOG (Sea of Green). Plony z uprawy Bubba Diagonal są dość obfite, wynoszące około 400–500 gramów na metr kwadratowy.

Oczekiwane działanie szczepu Bubba Diagonal to głębokie relaksujące uczucie, które może pomóc w walce z lękiem, stresem i napięciem. Szczep ten jest również zalecany dla osób cierpiących na ból i bezsenność, ze względu na jego silne właściwości usypiające.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Senność

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

60-100 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany bubba diagonal
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy