Opis szczepu

Carbon Fiber to fascynujący szczep marihuany, który swoją nazwę zawdzięcza nie tylko swojemu mocnemu, trwałemu efektowi, ale również intrygującemu wyglądowi przypominającemu włókno węglowe. Mimo iż jego dokładna historia jest nieznana, uważa się, że pochodzi od szczepów, które mają swoje korzenie w obszarach Afganistanu i północnej Kalifornii. Carbon Fiber został wyhodowany przez bank nasion Karma Genetics.

Jeśli chodzi o wygląd Carbon Fiber, jest on naprawdę unikalny. Roślina osiąga średnio wysokość 80-120 cm, a jej kwiaty są intensywnie ciemne, prawie czarne, z powodu dużej ilości antocyjanów. Kwiaty są gęste i pokryte białymi trichomami, które kontrastują z ciemnym tłem. Carbon Fiber kwitnie w ciągu około 8-9 tygodni.

Carbon Fiber nie jest szczególnie trudny w uprawie. Z powodu swojej genetyki indica, ta roślina jest dość odporna na różne warunki uprawy i jest zdolna do produkcji obfitych plonów. Plony mogą osiągać nawet 450-500 g/m2 w idealnych warunkach. Szczep Carbon Fiber, hodowany przez Cannarado Genetics, jest odmianą, którą można uprawiać wewnątrz i na zewnątrz. Nigdy nie był dostępny jako nasiona, jest to odmiana tylko klonowa. Jego genetyka to krzyżówka Grape Pie, Cookies N Cream i Biscotti​.

Jeśli chodzi o efekty, Carbon Fiber jest znany ze swojego głębokiego, trwałego działania. Użytkownicy często opisują efekt jako silny i długotrwały, z głębokim uczuciem relaksacji i spokoju.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

    Brak informacji

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany carbon fiber
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy