Opis szczepu

Szczep marihuany Chem Driver to efekt krzyżowania dwóch popularnych odmian, Chemdawg i Driver. Chemdawg, znany ze swojego ostrego, paliwowego zapachu i silnego efektu, to prawdziwa legenda w świecie konopi. Po drugiej stronie mamy Driver, odmianę cenioną za jej wyjątkowo wysoki poziom THC i efekty pełne euforii. Połączenie tych dwóch odmian dało nam Chem Driver, szczep z historią bogatą w wysokiej jakości genetykę konopi.

Wizualnie Chem Driver nie zawodzi. Rośliny z tego szczepu zwykle osiągają wysokość 100-150 cm, z gęstymi, żywotnymi pąkami pokrytymi białym nalotem trichomów. Czas kwitnienia wynosi zwykle od 8 do 10 tygodni.

Uprawa Chem Driver jest stosunkowo prosta, dzięki wytrzymałości roślin i ich zdolności do radzenia sobie z różnymi warunkami. Przy odpowiedniej trosce, plony mogą sięgać około 400-500 g/m2.

Efekty odmiany Chem Driver są potężne i zazwyczaj obejmują głębokie uczucie relaksacji i spokoju. Wysoki poziom THC prowadzi do intensywnego efektu, który jest jednocześnie uspokajający i euforyczny.

Szczep Chem Driver jest oferowany przez różne banki nasion, ale najbardziej znany jest z oferty Cult Classics Seeds, firmy z Kalifornii znanej z produkcji unikalnych i mocnych szczepów.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany chem driver
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy