Opis szczepu

Cherry Cheesecake to szczep marihuany o wyjątkowym smaku i aromacie, który łączy w sobie słodycz wiśni z kremową nutą sernika. Powstał poprzez skrzyżowanie trzech popularnych szczepów: Black Cherry Soda, Cheese oraz Super Silver Haze. W rezultacie, Cherry Cheesecake jest hybrydą z dominującymi genami indica, które wpływają na jej wygląd, uprawę i działanie.

Rośliny tego szczepu są dość niskie, osiągając wysokość w granicach 100-120 cm. Liście mają intensywną ciemnozieloną barwę, a kwiaty są gęsto pokryte białymi włoskami oraz żywicą. Czas kwitnienia Cherry Cheesecake wynosi od 8 do 9 tygodni, co jest dość standardowe dla tego rodzaju hybryd.

Jej uprawa nie jest zbyt skomplikowana. Właściwa pielęgnacja i optymalne warunki uprawy mogą przynieść obfite plony rzędu 450-550 g/m2. Dobra odporność na pleśń i szkodniki sprawia, że szczep ten jest atrakcyjny dla początkujących ogrodników, ale również dla doświadczonych hodowców, którzy docenią jego wyjątkowy smak i aromat.

Działanie Cherry Cheesecake to przede wszystkim głęboki relaks i uspokojenie, typowe dla szczepów indica. Wysoka zawartość THC, która może sięgać nawet 20-22%, sprawia, że efekty są długotrwałe i intensywne. Niektórzy użytkownicy zgłaszają również subtelne pobudzenie kreatywności oraz euforię, jednak przeważającym uczuciem jest relaksacja i odprężenie.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Gadatliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany cherry cheesecake
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-550 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy