Opis szczepu

Cherry Death Star to szczep marihuany, który przyciąga uwagę swoją nazwą, a także niepowtarzalnym profilem smaku, aromatu i efektów. Szczep ten to produkt krzyżowania Cherry Bomb i Death Star, co zaowocowało potężną hybrydą o charakterystycznym wiśniowym profilu smaku.

Jest to szczep hybrydowy, łączący cechy Indica i Sativa w doskonale zbalansowanym pakiecie. Hybrydowy charakter Cherry Death Star czyni go łatwym do uprawy, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych hodowców. Dzięki umiarkowanej wysokości rośliny, jest ona idealna do uprawy w pomieszczeniach. Plony są zazwyczaj dobre, z potencjałem do uzyskania około 400-450 g/m2 w optymalnych warunkach uprawy.

Cherry Death Star to roślina, która zwraca na siebie uwagę swoim wyglądem. Posiada gęste, ciężkie pąki pokryte kryształowymi trichomami, które błyszczą jak gwiazdy w nocy. Liście mają ciemnozielony odcień, które są jeszcze bardziej podkreślone przez jasne, pomarańczowe włoski. Cherry Death Star dorasta do około 120 cm, a jej czas kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 9 tygodni.

Działanie Cherry Death Star to kombinacja euforycznej stymulacji i głębokiego relaksu. Większość użytkowników opisuje efekty jako silne, długotrwałe i wielowymiarowe, z umiarkowanym poczuciem euforii i głębokim relaksem ciała. Dzięki temu jest to szczep idealny do wieczornego użytkowania.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Energiczność

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Ból
  • listek Stres

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

ok. 120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany cherry death star
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-450 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy