Opis szczepu

Cherry Fritter pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i został stworzony przez skrzyżowanie dwóch popularnych szczepów: Cherry Pie i Apple Fritter. W rezultacie powstał szczep o intensywnym, słodkim i owocowym smaku, przypominającym wiśnie i jabłka.

Roślina wyróżnia się swoim wyglądem. Osiąga średnią wysokość, która może wynosić od 100 do 150 cm. Jej liście są szerokie, o bogatym zielonym kolorze z purpurowymi przebarwieniami, a kiedy roślina dojrzewa, pokrywają się białymi kryształkami żywicy. Czas kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 10 tygodni.

Cherry Fritter jest pełnosezonową hybrydą, z przewagą genów indica (70% indica i 30% sativa).

Uprawa nie jest trudna, plony są dość obfite. Hodowcy mogą spodziewać się wydajności od 400 do 500 gramów na metr kwadratowy, w zależności od warunków uprawy. W przypadku uprawy na zewnątrz, plony mogą być większe, jeśli roślina ma wystarczająco dużo przestrzeni do rozwoju.

Działanie Cherry Fritter jest relaksujące i euforyczne, ze szczególnym naciskiem na efekty fizyczne, takie jak ulga w bólach i napięciu mięśniowym. Szczep może być również pomocny w przypadku problemów ze snem.

Szczep jest oferowany przez różne banki nasion, w tym Alien Labs, które jest znane ze swojej wysokiej jakości i innowacyjnych produktów.

 

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Ból
  • listek Napięcie mięśniowe

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Niepokój
  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Małe

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
cherry fritter szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8 - 10 tygodni

Powiązane szczepy