Opis szczepu

Historia szczepu Chronald jest owiana tajemnicą. To, co wiemy, to fakt, że powstał z połączenia dwóch potężnych rodziców: Chronic i Donald Trump. Chronic jest znanym szczepem o mocnym działaniu i wysokim poziomie THC, podczas gdy Donald Trump jest szczepem znanym z intensywnych efektów sativa.

Szczep Chronald ma wygląd typowy dla hybrydy. Rośliny są umiarkowanej wysokości, zazwyczaj dorastając do około 150 cm. Chronald jest późnym kwitnącym szczepem i zazwyczaj potrzebuje od 9 do 10 tygodni kwitnienia przed zbiorami. Liście są ciemnozielone, pokryte błyszczącymi trichomami.

Chronald to hybryda, dzięki czemu łączy cechy sativa i indica. Użytkownicy zauważają zrównoważone efekty, które są jednocześnie pobudzające i relaksujące.

Chronald jest uważany za umiarkowanie trudny do uprawy. Plony są jednak zadowalające, z raportami sugerującymi, że można oczekiwać około 450-500 g/m2 w optymalnych warunkach.

Efekty Chronalda to mieszanka sativa i indica. Po pierwsze, jest to intensywny haj, który pobudza umysł i ciało. W miarę jak efekty rozwijają się, jest zauważalny wpływ indica, który przynosi uczucie głębokiego relaksu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Kreatywność

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

do 150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany chronald
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy