Opis szczepu

Citral Flo to wyjątkowy szczep marihuany, który zawdzięcza swoją nazwę charakterystycznym nutom cytrusowym, które dominują w jego aromacie. Pochodzi z Kolorado, gdzie został wyhodowany przez szanowaną firmę The Farm Genetics. To oni połączyli dwie popularne odmiany, Citral Skunk i Colorado Flo, aby stworzyć Citral Flo – szczep o wyraźnym profilu smakowym i potężnym działaniu.

Citral Flo jest hybrydą, łączącą cechy zarówno indica, jak i sativa. Wykazuje idealną równowagę między upliftingowym działaniem sativa, jak i relaksującymi właściwościami indica.

Citral Flo nie jest szczególnie trudny w uprawie, choć wymaga nieco więcej uwagi ze względu na swoją zdolność do osiągania dużych rozmiarów. Oferuje rolnikom satysfakcjonujące plony, sięgające do 500g/m2 w uprawie indoor.

Z wyglądu Citral Flo jest dość imponującą rośliną, osiągającą wysokość od 100 do 150 cm. Jej pąki są gęste, pokryte błyszczącymi kryształkami żywicy, a liście są jasnozielone z widocznymi pomarańczowymi włoskami. Roślina potrzebuje około 7-9 tygodni na kwitnienie, a jej plony są niezwykle obfite.

Działanie Citral Flo jest znane ze swojej potężnej euforii i głębokiego relaksu. Rozpoczyna się od energicznego podniesienia nastroju, które delikatnie przechodzi w silne uczucie relaksu, czyniąc go idealnym na wieczorne sesje.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Gadatliwość

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Stany zapalne
  • listek Stres

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Paranoja

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany Citral Flo
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

7-9 tygodni

Powiązane szczepy