Opis szczepu

Coffee Ice Cream to jeden z tych szczepów marihuany, które potrafią zaskoczyć swoją unikalnością. Jego nazwa nie tylko pobudza wyobraźnię, ale także doskonale oddaje profil aromatyczny i smakowy – intensywny, kawowy zapach, połączony z nutą słodkiej śmietanki.

Roślina Coffee Ice Cream osiąga średnio od 100 do 130 cm wysokości, a jej kwitnienie trwa zazwyczaj od 8 do 10 tygodni. Zdecydowanie jest to szczep o wyjątkowym wyglądzie, charakteryzujący się gęstymi, żywozielonymi pąkami pokrytymi bursztynowymi włoskami i mieniącymi się trichomami.

Uprawa Coffee Ice Cream nie stanowi dużego wyzwania, choć jak większość szczepów, wymaga odrobinę troski i uwagi. Szacowany plon tego szczepu wynosi około 500 g/m2, co stanowi bardzo zadowalający wynik.

Coffee Ice Cream oferuje unikalne, zrównoważone doświadczenie, które łączy w sobie relaksujące efekty Indica z pobudzającymi właściwościami Sativa. Oczekuj euforycznego początku, który stopniowo przechodzi w głęboki, kojący relaks.

Jest to szczep oferowany przez Paradise Seeds, renomowany bank nasion, który jest dobrze znany z produkcji wysokiej jakości genetyki. Paradise Seeds ma wieloletnie doświadczenie w branży i jest znanym graczem na rynku.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Senność
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-130 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany coffee ice cream
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

ok. 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy