Opis szczepu

Con Leche jest hybrydowym szczepem marihuany. Niestety, brak dokładnych informacji na temat jego pochodzenia i historii.

Rośliny Con Leche mają przeciętną wysokość, osiągając zwykle około 100-150 cm. Ich liście są szerokie, z intensywnie zielonym kolorem. Czas kwitnienia, czyli okres od rozpoczęcia kwitnienia po zbieranie plonu, waha się zazwyczaj między 8 a 10 tygodniami.

Con Leche jest hybrydą. Oznacza to, że pochodzi z krzyżowania różnych odmian indica i sativa. Niektóre hybrydy mogą mieć dominujący charakter indica lub sativa, ale dokładne proporcje w przypadku Con Leche mogą być nieznane.

O uprawie szczepu Con Leche nie ma zbyt wielu informacji dostępnych publicznie. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy jest to szczep trudny w uprawie. Ilość uzyskiwanych plonów w gramach na metr kwadratowy (g/m2) może różnić się w zależności od wielu czynników, takich jak warunki uprawy, doświadczenie hodowcy i używane metody.

Oczekiwane działanie Con Leche może być również trudne do określenia, ponieważ reakcja organizmu na marihuanę jest bardzo indywidualna. Hybrydy mogą zapewniać pewne połączenie efektów indicy i sativy. Możliwe, że Con Leche ma działanie relaksujące i euforyczne, ale dokładne efekty będą zależeć od indywidualnych preferencji i tolerancji.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Podniecenie

Działania lecznicze

  • listek Bezsenność
  • listek Ból
  • listek Depresja

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Brak informacji

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany con leche
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

Brak informacji

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy