Opis szczepu

Dirty Little Secret to wyjątkowy szczep marihuany wyhodowany przez bank nasion – Phat Panda. Jest to rezultat skrzyżowania dwóch popularnych odmian: Girl Scout Cookies i Cherry Pie.

Szczep ten cechuje się bujnym, krzewiastym wzrostem, osiągając średnio 100-120 cm wysokości. Roślina produkuje gęste, żywiczne kwiaty o bogatym, purpurowym odcieniu, które są otoczone przez jasnozielone liście. Okres kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 9 tygodni.

Dirty Little Secret jest hybrydą, składającą się z około 60% indica i 40% sativa. Jest to szczep pełnosezonowy.

Chociaż jest uważany za umiarkowanie trudny w uprawie, szczep tent jest bardzo wydajny i może dawać plony w granicach 500-600 gramów na metr kwadratowy indoor, a na otwartym terenie nawet do 700 gramów na roślinę.

Efekty działania są głęboko relaksujące, jednak nie powodują uczucia senności czy otępienia. Szczep jest znany ze swojego działania podnoszącego nastrój oraz z efektów przeciwbólowych.

Dirty Little Secret to mocny szczep z wysokim poziomem THC, który może osiągać wartości od 20% do nawet 26%. Zawartość CBD jest natomiast niska i wynosi zazwyczaj poniżej 1%.

Głównym terpenem w odmianie jest kariofilen, który dodaje charakterystycznego, pieprznego smaku i przyczynia się do efektów przeciwbólowych i przeciwzapalnych.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep dirty-little-secret
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

600 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy