Opis szczepu

Ether to odmiana hybrydowa z dominacją Indica, która jest specjalną odmianą Alien Dawg o wysokiej mocy, będącą krzyżówką Chemdawg X Alien Technology. Poziom THC zazwyczaj przekracza 20%.

Efekty działania Ether pojawiają się szybko i mocno, z niemal natychmiastowym mózgowym przypływem euforii. Efekt ten uderza w twój umysł, pozostawiając cię lekko zamglonym i oszołomionym, choć błogo szczęśliwym. Wkrótce uczucie to zmienia się w kamień, pogrążając umysł w głębokiej introspekcji i przypadkowych myślach, pozostawiając ciężką głowę. Ta ciężkość szybko rozprzestrzeni się na resztę ciała, pozostawiając cię sennym i całkowicie zrelaksowanym.

Odmiana ta jest często stosowana w leczeniu stanów takich jak przewlekły lęk, bezsenność, przewlekły ból, PTSD, przewlekły stres, łagodzenie bólu, skurcze mięśni i utrata apetytu.

Eter ma ostry chemiczny smak i zapach haszyszu z pieprznym wydechem, który staje się słodki w miarę spalania pąków. Ma również nuty oleju napędowego i ziemistego paliwa.

Jeśli chodzi o uprawę Ether, jest ona stosunkowo łatwa. Odmiana ta może rosnąć w pomieszczeniach i na zewnątrz, z okresem kwitnienia wynoszącym 7-9 tygodni i czasem zbiorów na zewnątrz w połowie października. Wydajność w uprawie indoor wynosi 12 uncji na metr kwadratowy, a w uprawie outdoor 14 uncji na roślinę. Pąki Ether mają małe, okrągłe, ciemnozielone bryłki z ciemnobursztynowymi włoskami i powłoką grubych, bursztynowych trichomów. Pąki kwiatowe są otoczone leśną zielenią i ciemnofioletowymi cukrowymi liśćmi.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Senność
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Bezsenność
  • listek Stres
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Brak informacji

ksiazka

Wysokość rośliny

Brak informacji

wysokosc rosliny
szczep marihuany ether
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

300-350 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

7-9 tygodni

Powiązane szczepy