Opis szczepu

Fire Alien Master to egzotyczny szczep marihuany, który na dobre zagościł w kulturze konopi. Wywodzący się z niezwykle stabilnej genetyki, Fire Alien Master jest efektem przemyślanej selekcji i krzyżowania, co nadaje mu unikalne cechy i właściwości. Przyjmuje się, że szczep jest wynikiem skrzyżowania dwóch potężnych odmian: Fire OG i Alien Kush, co nadaje mu mocne genetyczne zaplecze i zdecydowany charakter.

Szczep ten charakteryzuje się wyjątkowym wyglądem. Roślina zazwyczaj osiąga wysokość około 80-120 cm. Co istotne, Fire Alien Master potrzebuje około 9-10 tygodni do kwitnienia. Gęste, zielone pąki pokrywają drobne, bursztynowe włoski, które błyszczą pod światłem – jak klejnot wśród konopi.

Uprawa Fire Alien Master jest dość prosta, ale wymaga doświadczenia. Jego plony są satysfakcjonujące – na poziomie około 450-500g/m2, pod warunkiem prawidłowej uprawy i odpowiednich warunków. Roślina jest wytrzymała i dobrze znosi zmienne warunki atmosferyczne, co czyni ją szczególnie atrakcyjną dla miłośników konopi.

Fire Alien Master to hybryda, ale zdecydowaną dominację wykazuje Indica, co wpływa na efekty jego spożycia. Na ogół, użytkownicy opisują go jako szczep, który dostarcza głębokiego relaksu ciała, nie obciążając przy tym umysłu. Działanie Fire Alien Master to połączenie relaksu z ożywieniem umysłu. Często jest opisywany jako szczep, który umożliwia długotrwałe skupienie i kreatywność, a jednocześnie dostarcza uczucia komfortu i spokoju.

Fire Alien Master jest oferowany przez kilka banków nasion, ale najbardziej znany jest z produkcji Obsoul33t Genetics, banku nasion specjalizującego się w produkcji najwyższej jakości, unikalnych odmian marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Napięcie mięśniowe
  • listek Ból
  • listek Stres

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

80-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany fire alien master
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy