Opis szczepu

Forest Queen to hybryda, której rodzicami są znane szczepy Pine Queen (Sativa) i Green Forest (Indica). Ta kombinacja genetyczna wywodzi się z Kalifornii, gdzie hodowcy eksperymentowali z połączeniem cech obu rodziców, aby uzyskać unikalny profil terpenowy i działanie.

Rośliny tej odmiany osiągają średnią wysokość około 100-150 cm. Okres kwitnienia trwa zwykle od 8 do 10 tygodni.

Forest Queen to hybryda (zazwyczaj 70% sativa-30% indica). Niektóre wersje tego szczepu są dostępne jako feminizowane nasiona, co ułatwia uprawę. Forest Queen jest dostępny w wersji pełnosezonowej, znajdziemy też wersje automatyczne.

Szczep jest łatwy w uprawie. Odpowiednie warunki, takie jak oświetlenie, wilgotność i temperatura, są kluczowe do uzyskania dobrych plonów. Średnie plony mogą wynosić od 350 do 450 gramów na metr kwadratowy w przypadku uprawy indoor.

Odmiana Forest Queen charakteryzuje się zrównoważonym działaniem, które jest opisywane jako relaksujące i kreatywne zarazem. W zależności od szczepu i warunków uprawy zawartość THC waha się zwykle od 18% do 24%, a CBD wynosi około 1-2%. Działanie może być łagodne i euforyczne, a jednocześnie relaksujące dla ciała.

Główny terpen to pinen, który nadaje temu szczepowi wyraźny aromat sosny i cytrusów, co może dodatkowo wpływać na jego działanie i smak.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Bóle głowy
  • listek Brak apetytu

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Małe

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
forest queen szczep
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy