Opis szczepu

Frankenberry to hybryda, która powstała poprzez skrzyżowanie dwóch znanych odmian: Big Bud i Purple Urkle.

Roślina osiąga średnią wysokość, zazwyczaj w zakresie od 90 do 120 centymetrów. Czas kwitnienia wynosi około 7-9 tygodni.

Frankenberry to hybryda, która może zawierać różne proporcje sativa i indica w zależności od konkretnej odmiany. Może być dostępna zarówno w wersji automatycznej, jak i pełnosezonowej, a także w wersji feminizowanej, co ułatwia uprawę.

W uprawie szczep jest stosunkowo łatwy, zwłaszcza dla doświadczonych hodowców. Można oczekiwać dobrych rezultatów w postaci plonów wynoszących od 400 do 600 gramów na metr kwadratowy.

Działanie Frankenberry jest zrównoważone i relaksujące. Ze względu na pochodzenie odmiany i genetykę indica, ma potencjał do wywoływania uczucia euforii i relaksu fizycznego.

Zakres zawartości THC wynosi zazwyczaj od 18% do 24%, natomiast zawartość CBD jest stosunkowo niska i może wynosić od 0,1% do 0,5%.

Główny terpen w przypadku Frankenberry to zazwyczaj mircen, który jest odpowiedzialny za charakterystyczny zapach i smak tej odmiany, będący połączeniem owoców leśnych z delikatnymi nutami kwiatowymi.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Zwiększa apetyt

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Lęk

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

90-120 cm

wysokosc rosliny
szczep frankenberry
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

7-9 tygodni

Powiązane szczepy