Opis szczepu

French King wywodzi się z Francji, gdzie powstał w wyniku krzyżowania różnych odmian. Dokładna historia hodowli tego szczepu może być trudna do śledzenia, jednak wiadomo, że jest on rezultatem starannego doboru genetycznego w celu uzyskania pożądanych cech.

Pod względem wyglądu, rośliny French King są zazwyczaj średniej wysokości, osiągające od 100 do 150 cm. Czas kwitnienia zależy od wielu czynników, ale przeważnie trwa około 8-9 tygodni.

French King jest hybrydą, która ma zrównoważone cechy indica i sativy. Dzięki temu można oczekiwać kombinacji relaksacji i energetyzującego działania. To sprawia, że szczep ten jest popularny zarówno wśród osób szukających odprężenia, jak i tych, które potrzebują dodatkowej stymulacji umysłowej.

French King jest uważany za stosunkowo łatwy w uprawie szczep. Odpowiednie warunki środowiskowe, regularne podlewanie i optymalne nawożenie pomogą osiągnąć satysfakcjonujące plony. W kontekście uprawy, można oczekiwać umiarkowanych do wysokich plonów, osiągających około 400-600 g/m2.

Oczekiwane działanie French King to połączenie relaksacji i pobudzenia. Konsumenci często opisują to jako doświadczenie uspokajające, które jednocześnie zachowuje klarowność umysłu. Działanie French King może pomóc w łagodzeniu stresu, napięcia mięśniowego i stymulować kreatywność.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Lęk
  • listek Depresja

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany french king
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-600 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy