Opis szczepu

Rośliny charakteryzują się gęstymi, żywicznie pokrytymi pąkami o jasnozielonym kolorze z fioletowymi odcieniami. Wysokość rośliny jest zróżnicowana, w zależności od metody uprawy, ale można się spodziewać średniej wielkości rośliny. Czas kwitnienia szczepu wynosi od 8 do 10 tygodni.

Odmiana ta jest pełnosezonową hybrydą z przewagą sativy. Frosty Gelato słynie ze swojego wysokiego poziomu żywicy, co czyni go atrakcyjnym szczepem dla ekstrakcji koncentratów.

Uprawa  nie jest szczególnie trudna, ale wymaga stałego monitorowania warunków, takich jak temperatura, wilgotność i nawożenie. Plony z tego szczepu są zróżnicowane, ale można się spodziewać wydajności w granicach średniej.

Frosty Gelato słynie ze swojego energetyzującego i kreatywnego działania, dzięki dominacji sativy. Wprowadza on euforię i podnosi nastrój, co czyni go doskonałym szczepem dla stosowania za dnia, szczególnie dla tych, którzy poszukują inspiracji i motywacji. Aromat i smak tego szczepu to połączenie słodkich owoców i deserów.

Jak wspomniano wcześniej, bank nasion Growers Choice wyprodukował szczep Frosty Gelato. Firma ta słynie z wysokiej jakości nasion i innowacyjnych genetyk, które przyciągają uwagę zarówno hodowców, jak i użytkowników marihuany na całym świecie.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Szczęśliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep frosty gelato
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8 - 10 tygodni

Powiązane szczepy