Opis szczepu

Garlic Drip to unikalny szczep marihuany, którego genetyczne pochodzenie wywodzi się od odmian GMO Cookies i Topanga Canyon OG. Swoją nazwę zawdzięcza specyficznemu, mocno czosnkowemu aromatowi, który zdecydowanie wyróżnia go na tle innych odmian.

Szczep osiąga średnią wysokość, dorastając do około 100-150 cm. Kwitnienie jest dość długie i zwykle trwa od 9 do 10 tygodni. Pąki są gęsto pokryte kryształkami trichomów, a liście zwykle przybierają kolor od jasnozielonego do ciemnozielonego z fioletowymi przebarwieniami w zależności od warunków.

Garlic Drip jest hybrydą z dominacją genów indica. Jest szczepem pełnosezonowym.

Uprawa nie jest szczególnie trudna, ale wymaga pewnej uwagi, szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie odpowiednich warunków świetlnych i wilgotności. Plon zależy od wielu czynników, ale można spodziewać się średnio około 400-500 gramów na metr kwadratowy w uprawie indoor.

Efekty działania są głęboko relaksujące. Ze względu na dominację genetyki indica, ten szczep jest idealny do wieczornego relaksu, pomaga odstresować się po długim dniu. Znany jest też ze swojego potencjału w łagodzeniu bólu i innych dolegliwości.

Szczep Garlic Drip został stworzony przez ThugPug Genetics, znanego producenta, który koncentruje się na tworzeniu unikalnych, smacznych szczepów o wysokiej mocy.

 

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

  • listek Ból
  • listek Stres
  • listek Zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep Garlic Drip
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy