Opis szczepu

Szczep marihuany Geezy to hybryda z dominacją genów indica, której dokładne pochodzenie nie jest jednoznacznie określone, choć wiadomo, że powstał z połączenia kilku różnych, silnych genotypów. Jego rodzice to prawdopodobnie odmiany OG Kush i Amnesia, co nadaje mu unikalny profil terpenowy i mocne działanie.

Rośliny charakteryzują się stosunkowo niskim wzrostem, osiągając wysokość od 70 do 100 cm. Czas kwitnienia tej odmiany wynosi od 8 do 9 tygodni. Pąki są gęste i pokryte żywicą.

Geezy jest zdominowany przez geny indica, co znajduje odzwierciedlenie w jego efektach i wyglądzie roślin. Odmiana ta to około 70% indica i 30% sativa. Znajduje się w ofercie wielu banków nasion, w tym także w wersji feminizowanej.

Uprawa Geezy nie jest szczególnie trudna, co sprawia, że jest dobrym wyborem dla początkujących hodowców. Odmiana daje duże plony, sięgające od 450 do 550 g/m2 w warunkach indoor.

Działanie jest mocno relaksujące i uspokajające, typowe dla odmian z dominacją genetyki indica. Efekty te są połączone z euforią i podniesieniem nastroju, co sprawia, że odmiana jest chętnie wybierana zarówno dla celów rekreacyjnych, jak i medycznych.

Główny terpen obecny w szczepie Geezy to mircen, który jest znany ze swoich uspokajających i relaksujących właściwości.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Bezsenność
  • listek Zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Małe

ksiazka

Wysokość rośliny

70-100 cm

wysokosc rosliny
szczep greezy
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy