Opis szczepu

Gelato Punch pochodzi z Bay Area w San Francisco, a jego genetyka jest wynikiem krzyżowania dwóch bardzo popularnych szczepów – Gelato i Purple Punch. Ta unikalna kombinacja genów tworzy szczep o niezwykle intensywnym smaku i zapachu, a także silnym, zbalansowanym efekcie.

Roślina Gelato Punch jest niezwykle atrakcyjna. Dorasta do około 120-150 cm, z dużymi, gęstymi pąkami, które są pokryte trichomami dającymi im brokatowy wygląd. W trakcie kwitnienia, które trwa zazwyczaj od 8 do 10 tygodni, można zauważyć piękne fioletowe odcienie, które jeszcze bardziej podkreślają jej wyjątkowy charakter.

Gelato Punch jest raczej łatwy do uprawy, choć preferuje bardziej stabilne warunki. Przy odpowiedniej opiece, plony mogą wynosić od 400 do 500 g/m².

Oczekiwane działanie Gelato Punch to głęboki stan relaksacji, który jest idealnie zrównoważony przez delikatne pobudzenie umysłu. Efekty te, w połączeniu z intensywnym smakiem i zapachem, sprawiają, że Gelato Punch jest bardzo ceniony przez miłośników marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

    Brak informacji

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany gelato punch
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy