Opis szczepu

Szczep marihuany o nazwie Grape Skin, znany również jako „Cookies Grape Skin”, jest zbalansowaną hybrydą, która zawiera równą część indiki i sativy (50% indica/50% sativa). Pomimo że dokładne pochodzenie tego szczepu jest pilnie strzeżoną tajemnicą, jest on często poszukiwany ze względu na bardzo zrównoważone działanie oraz pyszny smak.

Rośliny tego szczepu mają przeciętną wysokość i produkują umiarkowane plony, zarówno w uprawie wewnętrznej, jak i zewnętrznej, z okresem kwitnienia trwającym od 8 do 10 tygodni. Zbiory na zewnątrz przewiduje się na około październik. Uprawa szczepu Grape Skin jest znana z tego, że ma przeciętny poziom trudności​​.

W kwestii efektów, recenzenci szczepu Grape Skin donoszą, że odczuwają senność, skupienie oraz mrowienie po jego spożyciu. THC w tym szczepie wynosi od 20% do 29%, a poziom CBG to około 1%. Dominującym terpenem w Grape Skin jest myrcen, który prawdopodobnie przyczynia się do słodkiego i cytrynowego smaku, jak również do odczuwania szczęścia i kreatywnośc

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Skupienie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Napięcie mięśniowe
  • listek Przewlekłe zmęczenie

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość jamy ustnej

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

80-100 cm

wysokosc rosliny
szczep Grape Skin
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy