Opis szczepu

Hawaiian Duckfoot to unikalny i intrygujący szczep marihuany, który swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi liści przypominającemu kaczą stopę. Jego pochodzenie jest równie egzotyczne, jak sama nazwa sugeruje, pochodzi z Hawajów, gdzie lokalni hodowcy wyhodowali go na bazie niezidentyfikowanych genów Sativa.

Liście tego szczepu są naprawdę unikalne i wyróżniają się na tle innych roślin marihuany. Mają kształt trzech palców, przypominając stopy kaczek, stąd nazwa 'Duckfoot’. Co więcej, roślina Hawaiian Duckfoot dorasta do imponującej wysokości, często przekraczającej 200 cm, z kwitnieniem trwającym około 10-12 tygodni.

Pod względem uprawy, Hawaiian Duckfoot jest uważany za średnio trudny. Daje jednak obfite plony, osiągając średnio 400-500 g/m2 w uprawie indoor, co rekompensuje jego długie okresy kwitnienia i wymóg większej przestrzeni z powodu swojej wysokości. Hawaiian Duckfoot jest czystą Indicą.

Oczekuje się, że Hawaiian Duckfoot dostarczy pobudzającego i euforycznego haju, idealnego dla tych, którzy poszukują kreatywnego bodźca lub po prostu chcą poczuć się bardziej energiczni i skupieni. Efekty te, połączone z przyjemnym, słodkim i owocowym aromatem, czynią go popularnym wyborem wśród koneserów marihuany.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

  • listek HIV / AIDS

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Ból głowy

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

ok. 200 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany hawaiian duckfoot
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

10-12 tygodni

Powiązane szczepy