Opis szczepu

Pochodzenie i historia szczepu Head Doctor są dość niejednoznaczne. Wiadomo, że powstał on na skutek skrzyżowania kilku popularnych szczepów, jednak konkretna genetyka pozostaje tajemnicą. To, co jest pewne, to fakt, że Head Doctor zdobył duże uznanie wśród społeczności uprawiającej konopie w Kolorado i innych stanach, gdzie uprawa marihuany jest legalna.

Opisując wygląd szczepu Head Doctor, trudno nie zauważyć jego wyjątkowego koloru. Rośliny tego szczepu są zwykle pokryte błyszczącym żywicą, a ich liście mają intensywny zielony kolor z subtelnymi odcieniami purpurowymi. Te atrakcyjne rośliny dorastają do wysokości około 100-150 cm, a ich kwitnienie trwa od 9 do 11 tygodni.

Uprawa Head Doctor nie jest zbyt skomplikowana, ale wymaga pewnej dozy uwagi. Roślina ta preferuje ciepłe, wilgotne warunki i odpowiednie nawożenie. Pod odpowiednimi warunkami, Head Doctor może dostarczyć plony rzędu około 450-500 g/m2.

Szczep Head Doctor jest hybrydą. To połączenie cech indica i sativa sprawia, że jego działanie jest zrównoważone, dostarczając użytkownikom zarówno efektów relaksujących, jak i stymulujących.

Działanie Head Doctor jest często opisywane jako intensywnie relaksujące, z dodatkiem euforycznej stymulacji. Szczep ten jest ceniony za swoje terapeutyczne właściwości, pomagające w walce ze stresem i napięciem, a także poprawiające nastrój.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Relaks i odprężenie

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Brak apetytu
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany head doctor
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-11 tygodni

Powiązane szczepy