Opis szczepu

Szczep marihuany Hell Cat to hybryda o nieznanej dokładnie historii. Ze względu na tajemniczą genezę tego szczepu, trudno jednoznacznie określić jego dokładne pochodzenie.

Mieszany profil genetyczny przekłada się na zrównoważone efekty, które mogą zadowolić zarówno miłośników sativy, ceniących pobudzenie i kreatywność, jak i indicę, której zwolennicy docenią głęboki relaks i odprężenie.

Uprawa Hell Cat nie jest szczególnie trudna, choć jak każda roślina wymaga odpowiedniej troski i warunków do rozwoju. Jej plony są imponujące i mogą sięgać nawet do 600 g/m2 w uprawie indoor, pod warunkiem zapewnienia roślinie odpowiednich warunków i prawidłowej pielęgnacji. Hell Cat to roślina o imponującej posturze, osiągająca nawet do 150 cm wysokości, z pięknymi, gęstymi pąkami pokrytymi mieniącymi się trichomami. Żywe barwy liści, przeważnie ciemnozielone, z delikatnymi purpurowymi przebarwieniami, dodają roślinie unikalnego charakteru. Okres kwitnienia to przeważnie około 9-10 tygodni.

Efekty po spożyciu Hell Cat są różnorodne. Z jednej strony doświadczamy głębokiej relaksacji, która niemal natychmiast opanowuje ciało. Z drugiej strony, efekt sativy wywołuje pobudzenie umysłowe, poprawiając koncentrację i pobudzając do twórczego myślenia.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Podniecenie
  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Energiczność

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

do 150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany hell cat
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 600 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy