Opis szczepu

Szczep Jealousy pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a jego historia sięga czasów, gdy hodowcy z In House Genetics skrzyżowali Gelato 41 z Strawbanana Cream. Skrzyżowanie tych szczepów dało w wyniku roślinę o niezwykłych cechach, która zdobyła popularność wśród użytkowników zarówno medycznych, jak i rekreacyjnych.

Rośliny tej odmiany są średniej wielkości, osiągając wysokość od 100 do 150 cm. Szczep ten charakteryzuje się ciemnozielonymi liśćmi oraz dużymi, żywicznymi pąkami o jasnozielonych kolorach z fioletowymi odcieniami i bursztynowymi włoskami. Czas kwitnienia wynosi około 8-10 tygodni.

Jealousy jest hybrydą z dominującą sativą (70% sativa, 30% indica).

Szczep nie jest szczególnie trudny w uprawie, ale wymaga pewnej wiedzy na temat pielęgnacji roślin i monitorowania warunków uprawy. Wydajność tego szczepu może wynosić od 450 do 550 gramów na metr kwadratowy w przypadku uprawy wewnątrz, natomiast na zewnątrz może osiągnąć większe plony.

Działanie Jealousy jest euforyczne, energetyczne i kreatywne, dzięki dominacji sativy. Szczep może być stosowany w celu złagodzenia objawów takich jak stres, lęk, depresja czy ból. Jealousy wyróżnia się słodkim, owocowym smakiem i aromatem, z nutami cytrusów, wanilii i sosny.

Bank nasion odpowiedzialny za stworzenie i dystrybucję Jealousy to In House Genetics.

 

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Chichot

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Lęk
  • listek Zespół stresu pourazowego

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Małe

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
marihuana szczep jealousy
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8 - 10 tygodni

Powiązane szczepy