Opis szczepu

Jellie Cake to szczep marihuany, który swoją historię rozpoczął od genetycznej krzyżówki dwóch doskonale znanych i lubianych szczepów: Wedding Cake i Gelato #33. Oba te szczepy są znane ze swojego intensywnego smaku i mocnych efektów, a ich połączenie dało efekt unikalnej hybrydy o wyjątkowej słodyczy i potędze.

Wygląd Jellie Cake jest naprawdę imponujący. Rosnąca do około 150 cm roślina jest pokryta gęstymi pąkami o intensywnie zielonej barwie, które są dodatkowo akcentowane purpurowymi i złotymi odcieniami. Czas kwitnienia wynosi zazwyczaj od 8 do 10 tygodni, a podczas tego okresu roślina rozwija niezwykle aromatyczne i lepkie pąki.

Uprawa Jellie Cake nie jest szczególnie trudna, choć wymaga troski i staranności ze strony hodowcy. Zwykle daje plony w granicach 450-550 g/m2, ale pod odpowiednimi warunkami można oczekiwać jeszcze wyższych wyników.

Jellie Cake jest hybrydą, z dominacją genów indica. Owoce tej genetycznej mieszanki to silny, ale dobrze zrównoważony efekt, który zadowoli zarówno miłośników indica, jak i sativa.

Jeśli chodzi o efekty, Jellie Cake także nie zawodzi. Początkowo czuć silne pobudzenie, które szybko przechodzi w głębokie uczucie relaksu. Ta mieszanka efektów sprawia, że Jellie Cake jest idealnym wyborem na wieczór, kiedy potrzebujesz odprężyć się po długim dniu.

Szczep Jellie Cake został wyhodowany przez kanadyjski bank nasion – Pyramid Seeds, a następnie był oferowany przez różne banki nasion na całym świecie.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Uniesienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

ok. 150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany jellie cake
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

450-550 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy