Opis szczepu

Rośliny odmiany Kali Haze rosną do średniej wysokości, wynoszącej około 100-150 cm. Okres kwitnienia trwa zazwyczaj od 10 do 12 tygodni.

Odmiana ta to hybryda, która zawiera w większości geny sativa. Procentowy udział sativa do indica wynosi zazwyczaj około 90% sativa i 10% indica. Jest to odmiana pełnosezonowa, a także dostępna jest w wersji feminizowanej.

Uprawa Kali Haze może być wyzwaniem, ponieważ wymaga odpowiedniego doświadczenia i uwagi. Jednak przy odpowiednich warunkach uprawowych może przynieść zadowalające plony. Wydajność może się różnić w zależności od warunków, ale można spodziewać się średnich do wysokich zbiorów.

Działanie charakteryzuje się przede wszystkim silnym, energetyzującym efektem sativa. Wprowadza poczucie euforii, kreatywności i pobudzenia. Może też wpływać na poprawę nastroju. Jest to odmiana często wybierana przez osoby poszukujące inspiracji i pobudzenia umysłu.

Zawartość THC w Kali Haze może wynosić od 15% do 20%, podczas gdy zawartość CBD jest zazwyczaj niska, wynosząc zwykle poniżej 1%. Głównym terpenem jest limonen, który nadaje charakterystyczny aromat cytrusów.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Kreatywność

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Bezsenność

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Duże

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep kali-haze
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

10-12 tygodni

Powiązane szczepy