Opis szczepu

L.A. Sunshine to fascynujący szczep marihuany, który wyróżnia się na tle innych dzięki swojemu unikalnemu pochodzeniu i charakterystycznym właściwościom. Historia tej odmiany sięga słonecznych terenów Los Angeles w Kalifornii, skąd właśnie wzięła swoją nazwę. Jest to szczep, który zdobył uznanie i popularność przede wszystkim dzięki swoim silnym i zbalansowanym efektom, a także wyjątkowemu profilowi terpenowemu.

Rośliny L.A. Sunshine charakteryzują się średnią wysokością, osiągając zazwyczaj od 100 do 150 cm. Czas kwitnienia tego szczepu to około 8-9 tygodni, co jest stosunkowo krótkim okresem w porównaniu z innymi odmianami. Rośliny te są dobrze zbudowane, z gęstym ulistnieniem i obfitymi kwiatami, które pokrywają się błyszczącą warstwą żywicy pod koniec okresu kwitnienia.

Jeśli chodzi o genetykę, L.A. Sunshine jest hybrydą, choć wiele źródeł wskazuje na to, że może mieć delikatną przewagę genów Sativy. Jest to wynik krzyżowania starannie dobranych odmian, co zaowocowało zrównoważonym profilem efektów, łączącym relaksację ciała z pobudzeniem umysłu. Uprawa L.A. Sunshine jest uważana za umiarkowanie trudną, co oznacza, że nawet osoby z mniejszym doświadczeniem w uprawie marihuany powinny poradzić sobie z tym zadaniem. Szczep ten jest znany z tego, że daje solidne plony, które mogą wynosić od 400 do 500 g/m2 w optymalnych warunkach. Jest to zatem wydajna opcja dla tych, którzy szukają zarówno jakości, jak i ilości.

Efekty działania L.A. Sunshine są często opisywane jako mocne i zbalansowane, oferując użytkownikom zarówno relaksujące, jak i stymulujące doznania. Jest to szczep, który sprawdza się zarówno w przypadku użytkowania rekreacyjnego, jak i medycznego, pomagając w walce z bólem, stresem i brakiem apetytu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Uniesienie

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Depresja
  • listek Bóle głowy

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Oszołomienie
  • kciuk w dol Ból głowy

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100 cm

wysokosc rosliny
szczep la-sunshine
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy