Opis szczepu

Lemon Lime Punch to egzotyczny szczep marihuany, który swoje korzenie ma w Kalifornii. Jest to wynik skrzyżowania dwóch znanych odmian, Lemon Cherry Gelato i Sour Apple IBL.

Roślina charakteryzuje się żywymi, zielonymi liśćmi, które są kontrastowo otoczone przez jasnopomarańczowe włoski. Krzaki osiągają wysokość do 150 cm, a czas kwitnienia wynosi od 8 do 10 tygodni.

Lemon Lime Punch jest hybrydą, z dominacją genów sativa. Jest to szczep pełnosezonowy, potrzebuje określonego cyklu świetlnego, aby przejść od fazy wegetatywnej do kwitnienia.

Szczep nie jest szczególnie trudny w uprawie, ale wymaga doświadczenia i wiedzy. Plony są  obfite, z wydajnością od 500 do 600 gramów na metr kwadratowy pod optymalnymi warunkami.

Działanie jest wyjątkowe i cechuje się wyraźnym, energicznym hajem. Wielu użytkowników zgłasza, że po spożyciu Lemon Lime Punch doświadczają silnej euforii i kreatywnego pobudzenia.

Głównym terpenem w tej odmianie jest limonen, który jest odpowiedzialny za cytrusowy, orzeźwiający profil aromatyczny tego szczepu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Skupienie
  • blyskawica Euforia

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Niepokój

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

150 cm

wysokosc rosliny
szczep lemon lime-punch
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

600 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy