Opis szczepu

Lemon Pepper to szczep marihuany, którego pochodzenie jest tak unikalne jak jego nazwa. Ten szczep, stworzony przez eksperymentalne skrzyżowanie Gushers z Lemon Tree, zawdzięcza swoje nazewnictwo wyrazistemu, cytrusowemu profilowi terpenów, przeplecionemu z pikantnymi nutami pieprzu.

Ten szczep marihuany jest zjawiskowy wizualnie. Rośliny Lemon Pepper, osiągające do 100-120 cm wysokości, są gęsto pokryte liśćmi, które zmieniają kolor od intensywnie zielonego do purpurowych tonów wraz z nadejściem dojrzałości. Kwiaty są pokryte warstwą kryształów, tworząc efekt błyszczącej bieli. Czas kwitnienia jest stosunkowo krótki, zwykle wynoszący około 8-9 tygodni.

Lemon Pepper jest szczepem o umiarkowanym poziomie trudności. Jego plony są solidne, osiągając średnio 500-600 g/m2 w warunkach optymalnych. Uprawa tego szczepu wymaga jednak regularnej pielęgnacji i właściwej kontroli warunków środowiskowych.

Lemon Pepper jest hybrydą z dominacją sativa, która zapewnia ożywczą, energetyzującą wibrację. Posiada jednak także cechy indica, które równoważą te pobudzające efekty, przynosząc użytkownikom relaks i spokój. Działanie Lemon Pepper jest tak unikalne, jak jego profil smaku. Zaczyna się od ożywczego, energetyzującego efektu, który stopniowo przechodzi w głęboki relaks, dzięki jego dziedzictwu indica.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Gadatliwość

Działania lecznicze

  • listek Zmęczenie
  • listek Brak apetytu

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany lemon pepper
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500-600 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy