Opis szczepu

Mango Sapphire to wspaniały szczep marihuany, którego historia jest tak barwna jak sama roślina. Jest dziełem Humboldt Seed Organization, jednego z najbardziej renomowanych banków nasion w Kalifornii. Powstał jako efekt skrzyżowania trzech różnych szczepów: Mango Biche, OG Kush i Afghan.

Mango Sapphire to prawdziwa uczta dla oczu. Wysokość tej rośliny waha się od 150 do 200 cm, co czyni ją imponującą rośliną do oglądania. Liście są zielone z niebiesko-fioletowymi przebarwieniami, które jeszcze bardziej się podkreślają w odpowiednich warunkach. Kwiaty są gęsto pokryte żywicą, dając piękny kontrast z ciemnymi liśćmi. Czas kwitnienia wynosi zwykle od 8 do 9 tygodni.

Mango Sapphire to hybryda z dominacją indica, co przekłada się na jej efekty i cechy rośliny. Indica jest zwykle związana z mocnym, relaksującym efektem, a Mango Sapphire nie jest wyjątkiem. Efekty są tu silne i głęboko relaksujące. To idealny szczep do zakończenia dnia, kiedy potrzebujesz odpocząć i odprężyć się. Wyjątkowy profil terpenowy szczepu oferuje również słodki i owocowy aromat, który przypomina dojrzałe mango, co dodaje jeszcze więcej do jego uroku.

W uprawie nie jest wyjątkowo trudny, chociaż wymaga odpowiedniej opieki i utrzymania. Plony z Mango Sapphire są imponujące, a produkcja plonów na metr kwadratowy może wynosić do 500 gramów, a czasami nawet więcej.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Uniesienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

150-200 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany mango sapphire
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy