Opis szczepu

Master OG, znany również jako „Master OG Kush”, to szczep marihuany, w którym dominuje indica, stworzony przez Cabin Fever Seed Breeders. Jest wynikiem krzyżówki Master Kush z Empress Kush i produkuje duże, zbite pąki, które mogą powodować wyginanie się gałęzi pod ich ciężarem. Charakteryzuje się pięknym, sosnowym aromatem i jest uznawany za idealny dla osób cierpiących na ból, nudności i brak snu​​.

Szczep ten ma tropikalny, cukierkowy smak i pasujący do niego bukiet oraz zawartość THC wynoszącą między 15-20% . Master OG łatwo rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, osiągając średnią wysokość i kwitnie w ciągu siedmiu do ośmiu tygodni​​.

Master OG jest 50-50 potężnym hybrydowym szczepem z silnymi cechami indica, które mogą Cię zaskoczyć. Twierdzi się, że został stworzony przez krzyżowanie Master Kush z bujnym szczepem Empress Kush, co skutkuje kwaśnym zapachem i cytrusowym smakiem hybrydowego kwiatu, który rośnie w roślinę o średniej wielkości i przeciętnych plonach​​.

Jeśli chodzi o efekty, użytkownicy zgłaszają, że szczep ten działa przede wszystkim uspokajająco i relaksująco, ale również może wywołać poczucie szczęścia i wstępne pobudzenie, zakończone sennością. Jeden z użytkowników opisał, że zawartość THC w produkcie od A To B Gardens wynosiła 22%, a pąki były twarde, leśnozielone z brązowymi włoskami i jasnymi kryształowymi trichomami. Smak i zapach przeważnie przypominały ziemię i sosnę​​. Inny opis użytkownika mówi, że szczep zawierał 18% THC, z smakiem i zapachem sosny, cytryny, cytrusów i ziemi. Pąki były zbite, leśnozielone z ognistobrązowymi włoskami i małymi kryształowymi trichomami. Efekty nie były przytłaczające i wywoływały szczęście, relaks, spokój i senność

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Senność
  • blyskawica Zwiększa apetyt

Działania lecznicze

  • listek Stres
  • listek Bezsenność
  • listek Ból

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust
  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Oszołomienie

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

ok. 100 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany master og
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

7-9 tygodni

Powiązane szczepy