Opis szczepu

Szczep marihuany Monkey Berries to fascynujący produkt genetycznej innowacji, będący wynikiem skrzyżowania dwóch doskonale znanych szczepów: Gorilla Glue i Blueberry. Gorilla Glue jest znanym szczepem o mocnym, fizycznym odurzeniu, podczas gdy Blueberry jest ceniony za słodki, owocowy smak i głęboki relaks. Połączenie tych dwóch szczepów doprowadziło do powstania Monkey Berries – szczepu o wyjątkowo owocowym profilu smakowym i wyważonym, złożonym działaniu.

Głęboko owocowy smak i aromat Monkey Berries to tylko początek jego atrakcyjności. Jego efekty są zrównoważone i kompleksowe, łącząc mentalne pobudzenie z fizycznym odprężeniem. Jest to szczep idealny do używania o każdej porze dnia, oferujący zarówno relaks, jak i twórczą inspirację.

Roślina Monkey Berries to prawdziwy festiwal kolorów. Jej gęste, kuliste pąki są bogato upstrzone różowymi i fioletowymi odcieniami, kontrastującymi z jasnozielonymi liśćmi. Roślina osiąga wysokość około 100-120 cm, a czas kwitnienia wynosi zazwyczaj 8-9 tygodni.

Monkey Berries jest uważany za średnio trudny w uprawie. Wymaga on pewnego doświadczenia i zrozumienia potrzeb marihuany, ale odpowiednio pielęgnowany może dostarczyć obfite plony sięgające nawet 500 g/m2.

Szczep Monkey Berries został wyprodukowany przez bank nasion Anesia Seeds, który jest znany ze swojej innowacyjności i skupienia na jakości. Jest to firma, która zasługuje na uznanie za stworzenie tak unikalnego i intrygującego szczepu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Uniesienie
  • blyskawica Kreatywność

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany monkey berries
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy