Opis szczepu

Morockin’ Kush to szczep marihuany, który swoje korzenie ma w górach Hindu Kush – pochodzi wszak od szczepów Kush. Jego genetyka jest owocem skrzyżowania starannie wyselekcjonowanych rodziców, choć szczegółowe informacje na ten temat są trudno dostępne. Możemy jednak spekulować, że Morockin’ Kush zawdzięcza swój unikalny charakter różnorodności genetycznej roślin, które od wieków były uprawiane w tej dzikiej, górskiej scenerii.

Roślina Morockin’ Kush to prawdziwy klejnot wizualny. Jej ciemnozielone liście zdobią liczne kryształki trichomów, które dodają jej wyjątkowego blasku. Niezwykle gęste, kuliste pąki są zaskakująco ciężkie, a na ich powierzchni widać jaskrawe, pomarańczowe włoski. Wysokość rośliny może sięgać do 100-150 cm, z czasem kwitnienia wynoszącym około 8-9 tygodni.

Głęboko zakorzeniony w genetyce Kush, Morockin’ Kush jest szczepem indica, co przekłada się na jego efekty i charakter uprawy. Indica jest znana z relaksujących, uspokajających efektów, a także z tendencji do niższego wzrostu i większej odporności na różne warunki uprawy.

Uprawa Morockin’ Kush jest uważana za średnio trudną, zależną od doświadczenia uprawiającego. Szczep ten ma tendencję do produkcji średnich plonów, które mogą wynosić około 400-500 g/m2, pod warunkiem optymalnych warunków uprawy i odpowiedniej pielęgnacji.

Podczas korzystania z Morockin’ Kush, możemy oczekiwać głębokiego relaksu i uspokojenia, typowego dla szczepów indica. Efekty te są często opisywane jako „couch-lock”, czyli uczucie przyjemnego zanurzenia w fotelu, co czyni ten szczep idealnym na wieczorny odpoczynek po ciężkim dniu.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Relaks i odprężenie
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Senność

Działania lecznicze

  • listek Depresja
  • listek Stany zapalne
  • listek Bezsenność

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość oczu
  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany morockin' kush
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

400-500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy