Opis szczepu

Northern Cheese Haze to hybrydowy szczep marihuany, który powstał z połączenia odmian: Northern Lights i Cheese Haze. Roślina osiąga średnią wysokość, typową dla większości hybryd, w zakresie około 100-150 cm. Czas kwitnienia wynosi 9-10 tygodni.

Szczep jest hybrydą, która zawiera zarówno cechy indica, jak i sativa. Procentowy stosunek sativa do indica może się różnić w zależności od konkretnej wersji tego szczepu, ale zazwyczaj jest to około 60% sativa i 40% indica. Jest to pełnosezonowa odmiana, która rośnie na zewnątrz i wewnątrz. Dostępna jest również w wersji feminizowanej.

Northern Cheese Haze nie jest szczególnie trudny w uprawie, ale może wymagać pewnej uwagi i doświadczenia. Jeśli jest właściwie pielęgnowany, może dostarczyć umiarkowane zbiory w zakresie od 350 do 500 gramów na metr kwadratowy.

Działanie tego szczepu charakteryzuje się przyjemnym, energetyzującym hajem. Może towarzyszyć uczucie euforii i kreatywności, przynosi też relaksujący efekt na ciało. Głównym terpenem w tej odmianie jest zazwyczaj mircen, który może nadawać lekkie aromaty ziołowe i cytrusowe.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Kreatywność

Działania lecznicze

  • listek Zmęczenie
  • listek Bóle głowy

Skutki uboczne

  • kciuk w dol Suchość ust

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Umiarkowane

ksiazka

Wysokość rośliny

100-150 cm

wysokosc rosliny
szczep northen cheese-haze
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

9-10 tygodni

Powiązane szczepy