Opis szczepu

Szczep marihuany Northwest Pineapple jest owocem uprawy przeprowadzonej przez hodowców z północno-zachodniego regionu Stanów Zjednoczonych. Jak nazwa wskazuje, region ten jest ojczyzną szczepu, a jego historia wiąże się z długotrwałymi próbami wyhodowania odmiany, która łączyłaby przyjemne efekty sativa z wyraźnymi nutami owocowymi.

Co do genetyki, Northwest Pineapple to sativa. To sprawia, że jest to szczep energetyzujący, doskonały na długie, aktywne dni.

Uprawa Northwest Pineapple nie jest zbyt skomplikowana, choć roślina dobrze odpowiada na umiejętne przycinanie i szkolenie. W optymalnych warunkach uprawy, plony mogą osiągać nawet 500 g/m2.

Wygląd tej rośliny potrafi przykuć wzrok. Posiada ona intensywnie zielone liście z obfitością jasnych, pomarańczowych włosków, które z czasem pokrywają się kryształowymi trichomami. Wysokość Northwest Pineapple to około 120-150 cm, a czas kwitnienia wynosi średnio od 8 do 10 tygodni.

Efekty szczepu Northwest Pineapple są zdecydowanie sativowe. Użytkownicy często donoszą o odczuciu euforii, kreatywnego pobudzenia i energii, co sprawia, że jest to doskonały wybór na dzień pełen aktywności.

Jeśli chodzi o dostawcę, Northwest Pineapple został pierwotnie wyprodukowany przez lokalnych hodowców na północnym zachodzie USA i nie jest powszechnie oferowany przez większość komercyjnych banków nasion. Niemniej jednak, można go znaleźć u niektórych specjalistycznych dostawców.

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Euforia
  • blyskawica Szczęśliwość
  • blyskawica Uniesienie

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Niskie

ksiazka

Wysokość rośliny

120-150 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany northwest pineapple
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

do 500 g/m2

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-10 tygodni

Powiązane szczepy