Opis szczepu

Jeśli chodzi o wygląd, rośliny Nutter Budder są znane z osiągania średniej wysokości. Wysokość roślin może się różnić, ale przeważnie mieści się w zakresie około 90-120 cm. Czas kwitnienia dla tego szczepu może wynosić około 8-9 tygodni.

Nutter Budder jest opisywany jako hybryda. Proporcje między indica a sativą w tym szczepie mogą się różnić w zależności od konkretnego fenotypu i linii genetycznej.

Informacje na temat trudności uprawy i plonów dla szczepu Nutter Budder są ograniczone. Nie posiadamy danych, które pozwoliłyby nam jednoznacznie stwierdzić, czy jest to szczep trudny w uprawie czy nie. Jak przy większości szczepów, odpowiednie warunki środowiskowe, regularne nawadnianie i odpowiednia opieka nad roślinami są kluczowe dla uzyskania dobrych wyników uprawy. Informacje na temat potencjalnych plonów dla Nutter Budder są niedostępne.

Co do oczekiwanego działania, Nutter Budder może wywoływać różne efekty w zależności od indywidualnej reakcji użytkowników. Szczepy hybrydowe często oferują kombinację relaksujących i pobudzających

Wrażenia i doznania

Doznania

  • blyskawica Kreatywność
  • blyskawica Energiczność
  • blyskawica Gadatliwość

Działania lecznicze

    Brak informacji

Skutki uboczne

    Brak informacji

Charakterystyka uprawy

Wymagane doświadczenie w uprawie

Przeciętne

ksiazka

Wysokość rośliny

90-120 cm

wysokosc rosliny
szczep marihuany nutter budder
wydajnosc

Wydajność uprawy(plantacji)

Brak informacji

czas kwitniecia

Czas kwitnienia

8-9 tygodni

Powiązane szczepy